Po raz kolejny twórcy i sympatycy naszego Ogniska spotkali się na wernisażu prac artystycznych Nauczycieli Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach-Dziedzicach.

To już wieloletnia tradycja, kiedy nasi nauczyciele dają dowód na to, że sztuka nie ma granic, ani żadnych przeszkód. Mimo uprawianych różnych dyscyplin, tworzą wspólnie przestrzenie dla aktywności artystycznej.
W galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach można zobaczyć prace artystyczne wykonane wspólnie na warsztatach, a także w zaciszu własnych pracowni.

Prace ceramiczne, sztuka tekstylna, makrama, grafika, malarstwo, gwasz. Wszystko to jest dowodem ciągłego rozwoju i ciągłych poszukiwań.

Składamy podziękowania dyrektor MBP w Czechowicach0Dziedzicach Pani Ewie Kmiecik- Wronowicz, która po raz kolejny zaprosiła nas do swojej galerii, Paniom Ewie Rogali i Marzenie Gałeckiej za pomoc w organizacji, a także naszym Wychowankom, które uświetniły wernisaż swoimi występami. Solistkom zespołu Mażoretek „Gracja” ze Starej Wsi pod opieką Pani Teresy Nycz oraz flecistkom i wokalistkom wychowankom zespołów muzycznych i wokalnych POPP „ART.” kształcących się pod czujnym okiem Pani Urszuli Szkucik Jagiełki.

Dziękujemy wszystkim gościom obecnym na wernisażu.

DYREKCJA I NAUCZYCIELE POWIATOWEGO OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ „ART.”