Trzy dni …. to wciąż za mało na zabawę, na sztukę, na lepienie w glinie, filcowanie, kreowanie, tworzenie i przetwarzanie w papierze. Za mało by się tym znudzić, a nawet zmęczyć. Nie zdążyliśmy się dość natańczyć, naśpiewać, nasłuchać. Za mało nam było ruchu, skoków, podskoków, trafiania do celu! A kajaki – nie dość! Bo wiosłami bić w wodę można cały dzień!

DLATEGO!!

Już cieszymy się na spotkanie z Wami w przyszłym roku, by tak jak tym razem po raz kolejny bawić się na całego!

Bo My nauczyciele POPP „ART.” przez trzy dni od 28-30 sierpnia spotykaliśmy się  z wszystkimi chętnymi na tzw.: Dniach Otwartych – Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.” – na warsztatach artystycznych (plastycznych, muzycznych i tanecznych) i zajęciach sportowych. Pokazaliśmy Wam co potrafimy najlepiej i co można z nami robić przez cały rok szkolny w naszych pracowniach i na zajęciach!

A WY NAS NIE ZAWIEDLIŚCIE!

Byliście z nami w Ligocie Miliardowicach – gdzie gościł nas Dom Kultury i pracownia POPP „ART.” Pani Dominiki Paszek. W Starej Wsi cieszyliśmy się gościną naszych Mażoretek pod opieką Pani Teresy Nycz, które zaprosiły nas do Amfiteatru, a w Czechowicach – Dziedzicach otworzyła dla nas podwoje Przystań Kajakowa Miejskiego Klubu Sportowego i opiekun kajakarzy Pani Magdalena Żaczek. W ciągu trzech dni w naszych warsztatach uczestniczyło ponad 100 osób!!

Co tu dużo mówić sami zobaczcie relacje!!

A CI CO NIE BYLI NIECH ŻAŁUJĄ:)))