Ferie w Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach-Dziedzicach mimo chłodu na zewnątrz to gorący, wspólnie spędzony czas z naszymi wychowankami:)

Dzieci i młodzież miały do dyspozycji wszystkie pracownie w wielu miejscowościach, które oferowały zajęcia od plastycznych, przez muzyczne do sportowych.

Między innymi w dniach 18 i 19 stycznia w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach i Zespole Szkół nr 2 im. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się warsztaty z grafiki komputerowej dla wychowanków, prowadzone przez Annę Kocur – nauczyciela POPP „ART.”. Wychowankowie tworzyli prace pod kątem konkursów i planowanej wystawy prac „Nasze Pasje”

W Zabrzegu dzieci spotkały się na terenie Szkoły Podstawowej i wraz z nauczycielem Zofią Gawełek mogły wspólnie wykonać prace plastyczne o różnorodnej tematyce: od malarstwa po wypalanie w drewnie.

Ceramicy z Czechowic-Dziedzic pod opieką Marty Janik-Kufel jak zwykle poddali się wdzięcznej materii gliny, dzięki temu powstało wiele pięknych prac wypalonych „w ogniu” ceramicznego pieca.

To tylko niewielki fragment atrakcji, które w tym roku serwowało swoim wychowankom Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” – Ferie pełną parą:)))

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!