W dniu 21.04.2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się otwarcie corocznej wystawy prac

wychowanków POPP „ART.” „Nasze Pasje”. Swoje piękne prace zaprezentowali wychowankowie uczęszczający na zajęcia plastyczne w Zabrzegu (nauczyciel: p.Zofia Gawełek), zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach (nauczyciel: p.Dominika Paszek), zajęcia ceramiki artystycznej w Czechowicach-Dziedzicach (nauczyciel: p.Marta Janik-Kufel), zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach (nauczyciel: p.Anna Kocur), zajęcia rękodzieła artystycznego w Hecznarowicach (nauczyciel: p.Renata Stawowczyk).

Na wernisaż przybyło wielu wychowanków wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi, którzy podziwiali prace wykonane w różnorodnych technikach artystycznych. Zgodnie z naszą tradycją wychowankowie otrzymali kolorowe kwiaty, tym razem ceramiczne oraz pamiątkowe podziękowania za udział w wystawie.

Przy tej uroczystej okazji został także podsumowany konkurs grafiki komputerowej pt.”Moja podróż w kosmos”, zorganizowany przez POPP „ART.” dla wychowanków kół grafiki komputerowej. Laureatom zostały wręczone nagrody i dyplomy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, twórcom wystawy oraz Dyrekcji i pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach za możliwość prezentacji prac oraz zapraszamy do obejrzenia wystawy, którą można podziwiać do 28.04.2022r. (w godzinach pracy biblioteki).