Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Fotograficznego #zakochaj się w powiecie bielskim.

Czy można nie kochać powiatu bielskiego? Jeśli jeszcze wahasz się nad odpowiedzią, koniecznie #zakochaj się w powiecie bielskim i weź udział w konkursie!

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu bielskiego, sympatyków ziemi bielskiej oraz turystów odwiedzających nasz region. Udział w nim mogą wziąć osoby dorosłe oraz dzieci, ale wymagamy podpisanej zgody rodziców!

 

Zasady są proste!

 

  • Wykonaj zdjęcie przedstawiające lub interpretujące hasło #zakochaj się w powiecie bielskim, wykonane w plenerze na terenie powiatu bielskiego (góry, lasy, parki, rzeki, atrakcje turystyczno-kulturalne itp.),
  • Prześlij je w terminie do 14 lutego 2022 r. wraz z kartą zgłoszeniową na adres e-mailowy: turystyka@powiat.bielsko.pl
  • Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć, jury konkursu wybierze maksymalnie pięciu  laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł oraz atrakcyjne materiały promocyjne powiatu bielskiego.
  • Zostanie przyznana również nagroda publiczności. Organizatorzy konkursu w dniu 15 lutego br. umieszczą na swoim profilu na portalu Facebook wszystkie zgłoszone zdjęcia. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia, które otrzyma największą ilość „lajków” i „serduszek”!
  • Głosowanie trwać będzie do dnia 20 lutego 2022 r. do godz. 23:59!
  • Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 21 lutego 2022 r.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu!

 

Więcej informacji znajduje się na stronie:

https://powiat.bielsko.pl/aktualnosc-1057-zakochaj_sie_w_powiecie_bielskim.html oraz https://www.facebook.com/bielskidistrict

 

REGULAMIN

Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku